O nas

Stowarzyszenie I4L to nowe stowarzyszenie stworzone przez grupę ludzi, którzy pracują w organizacjach pozarządowych od wielu lat. Od lat angażujemy się w różnorodne projekty. Ale po długim okresie owocnej współpracy postanowiliśmy stworzyć nową jakość w środowisku organizacji pozarządowych. Pomysł na życie to grupa młodych ludzi otwartych na świat, którzy chcą przyczynić się do rozwoju środowiska i społeczeństwa.

 

Pomysł na życie to młoda organizacja, której celem jest upowszechnianie edukacji, kultury i praca nad rozwojem osobistości. Zajmujemy się działaniami edukacyjnymi, rozwojem, kulturą, działaniami wydawniczymi i wydawniczymi. Organizujemy wiele kursów i warsztatów, aby umożliwić młodym ludziom zdobycie umiejętności i profesjonalizację poprzez wykorzystanie nowych i nieformalnych metod edukacyjnych, które stymulują uczenie się, kreatywność i umiejętności przekazywania, przydatne nawet na przyszłość.

 

Idea życia zobowiązuje do rozszerzenia projektów i programów opracowanych w ten sposób zgodnie z potrzebami uczestniczących aktywistów młodzieżowych, liderów społeczności i organizacji non-profit; i głównie poprzez naszą współpracę z naszymi partnerami w sektorze prywatnym i publicznym, a także organizacjami międzynarodowymi i organizacjami pozarządowymi. Pracujemy nad łamaniem stereotypów, które wpływają na wzajemne koncepcje między krajami, wspierają prawa człowieka i rozwój, a także podnoszą świadomość na temat znaczenia otwierania dialogu między różnymi szkołami myślenia.

 

Osoby zaangażowane w stowarzyszenie mają duże doświadczenie w projektach Erasmus +, jak również w innych programach krajowych i UE. W naszym stowarzyszeniu zaangażowaliśmy pracowników, którzy zdobyli umiejętności kierownicze i zorganizowane, dzięki skoordynowanym wielu projektom z programu „Młodzież w działaniu”, Erasmus +, a także projektom krajowym, takim jak: skoordynowane projekty EVS z lat 2014-2016, w których wzięło udział 7 wolontariuszy z zorganizowanego festiwalu muzycznego ( jak Street Spirit Festival), konferencje dla młodzieży z lokalnymi politykami, warsztaty na temat przedsiębiorczości lub polityki młodzieżowej.

Facebook

Dołącz do nas na facebooku, by móc być na bieżąco.

Facebook

Śledź do nas na twitterze, by móc być na bieżąco.

Facebook

Zajrzyj na nasz kanał na youtube, by móc być na bieżąco.