Osoby zaangażowane w projekt Idea For Life

Aktywista i przedsiębiorca działający w Częstochowskim Stowarzyszeniu Rozwoju Małej Przedsiębiorczości oraz Warszawskiej Izbie Gospodarczej, Organizator szkoleń dla przedsiębiorców, koordynator wymian międzynarodowych czy projektów wolontariatu europejskiego EVS.
Kamil Dobrowolski
Prezes
Wiceprezes stowarzyszenia Idea For Life, który w Youth In Action oraz Erasmus+ siedzi od 2012 roku. Pasjonat zarządzania projektami, miłośnik podróży na co dzień mieszkający w Krakowie, jednak trwale związany z rodzinną Częstochową”
Krzysztof Włodarczyk
Wiceprezes
Student managementu,  hobbista motoryzacyjny oraz podróżnik z zamiłowaniem poznający kulture i roznych krajów. Uczestniczył w kilkudziesięciu projektach mlodziezowych oraz, wspolorganizowal wiele inicjatyw,. Przewodniczący ESN w Czestochowie. 
Adam Basik
Marketing manager
Przedsiębiorca, pedagog, specjalista ds. projektów Europejskich- trener i koordynatorprojektów Erasmus + realizowanych w Polsce i za granicą.
Katarzyna Rajs
Project manager
Języki obce, podróże, dobra muzyka, słońce i relaks. Związany ze światem Erasmus+ od ponad 7lat, zarówno jako organizator, jak i uczestnik
Jakub Jamróz
International Projects Coordinator
Shopping Basket